Sunduklarımız

Sponsorumuzu görsel olarak temsil etme

1. Takım Kıyafetleri: Likra, yelken montu ve tulumu, takım tişörtü

Yarış esnasında ve ödül törenlerinde; okul içinde ve dışında düzenlediğimiz etkinliklerde (Matchraceler, Eğitim Atölyeleri, Kayıkhane Sohbetleri); eğitim gezilerinde ve antrenmanlarda firma logosu ve ismini taşıyan takım kıyafetlerinin kullanımı.

2. Flama:

Yarış esnasında ve ödül törenlerinde; okul içinde ve dışında düzenlediğimiz etkinliklerde (Matchraceler, Eğitim Atölyeleri, Kayıkhane Sohbetleri); eğitim gezilerinde ve antrenmanlarda firma logosu ve ismini taşıyan flamaların kullanımı. Kampüs içi etkinliklerimizde stand açma hakkı ve flamaların kullanımı

3. Yelkenler ve Tekne Ekipmanı: Balon Yelken, Flok, Anayelken

Yelkenlerin üzerine konulan firma logosu ve ismini taşıyan stickerlar aracılığıyla görsel olarak temsil edilir. En güçlü ve en büyük alana sahip görsel olma özelliğini taşırlar. Yarış esnasında ve antrenmanlarda, yelkenlerin kullanımı yoluyla marka tanıtımı sağlanır.

 4. Web ve Sosyal Medya:

Yoğun ilgi gören sosyal medya mecralarında sponsor firmanın tanıtım ve reklam hakkı. Geniş bilgi içeriği dolayısıyla yelken camiası tarafından sıkça ziyaret edilen web-sitemizde reklam hakkı.

Sosyal medya hesaplarımıza göz atmak isterseniz tıklayınız!

5. Basın ve Yayın:

Boğaziçi Üniversitesi Denizcilik ve Yelken Kulübü basın çalışmalarında, basın bültenlerinde, okul dergileri ve benzeri ağlarda, elken ve denizcilik dergilerinde sponsor firmanın isim ve logolarının kullanımı. Teorik eğitim derslerinde kullanılan yayınlarımızda reklam hakkı