Sponsorluk

Gün geçtikçe artan rekabet ortamındaki şirketler, Türkiye’de üniversite yelkenciliği açısından ilkleri gerçekleştirmiş olan takımımızca sağlanan imkanlar sayesinde hedef kitlelerine ulaşmakta ve marka imajlarını güçlendirmektedirler. Yelken takımına sponsor olmak, reklam olması sebebiyle dünyaca tanınmış bir çok markanın kullandığı etkili bir yöntemdir. Dünyada ve Türkiye’de önemli markalar yelken ve yatçılık camiasının seçkin üyelerine ulaşmak için yarış takımlarına sponsor olmaktadır.

1.Neden Boğaziçi Üniversitesi Denizcilik ve Yelken Kulübü Sponsoru Olmalısınız?

Boğaziçi Üniversitesi Denizcilik ve Yelken Kulübü, Türkiye’de kurulmuş ilk ve en başarılı yelken topluluğudur. Türkiye’nin en başarılı öğrencilerine ve seçkin öğretim üyelerine sahip Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde bulunan Yelken Kulübü sporcularımız sponsorlarını her alanda en iyi şekilde temsil etmektedir. Sponsorlarımız; bilimde, iş dünyasında, siyasette, sanatta, sporda diğer bir deyişle hayatın her kesitinde önemli roller üstlenen öğrencilerimizle ve mezunlarımızla işbirliği yapma fırsatına sahip olur. Sponsorlarımız, Boğaziçi Üniversitesi ismi ve kültürü ile kendi marka imajlarını pekiştirir.

2.Sunduklarımız

Organizasyon tanıtımlarımız üniversitelerde, yelken kulüplerinde, marinalarda ve internette yapılmakta, kentin dört bir yanına dağıtılan tanıtım afişleri sayesinde takım sponsorlarımız hatırı sayılır bir kitle tarafından duyulmaktadır. Organizasyon günleri etkinlik alanlarında bayrak, flama ve afiş asabilmekte, izleyicilere yeni ürünlerini tanıtabilmektedir. İnternet sitemiz Türkiye’de yelken hakkında ücretsiz ve en kapsamlı teorik bilgi kaynağı olarak geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir.

Sponsorlarımıza olanaklar ve istediğimiz bütçeler bazında Premium, Base ve Joint Sponsorluk çerçevesinde üç çeşit sponsorluk paketi sunmaktayız. Sponsorluk anlaşmalarımız bir akademik yıl için geçerli olup her yıl yenilenebilmektedir ve bir yıllık yenileme ücreti 1.000 TL’dir.

Şu anda yürütmekte olduğumuz projeler hakkında detaylı bilgi almak ve aklınızdaki başka projeleri bizimle hayata geçirmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Bizi destekleyerek dinamik ve iddialı bir takımın hedeflerine ulaşmasında rol alacaksınız..

Sizi yanımızda görmekten mutluluk duyarız!